About me

Od dziecka fascynowałam mnie świat mody i nie zmieniłam zdania nawet jak decydowałam się o swojej przyszłości zawodowej.

  Na początku były marzenia o zostaniu projektantką mody, dlatego wystartowałam w Międzynarodowym Konkursie dla Projektantów  i Entuzjastów Mody w X edycji (2011). Więcej o mnie  Anna Rasiewicz jako półfinalista eliminacji. Kolejnym etapem było szukanie dla siebie przestrzeni w biznesie mody, dlatego postawiłam na najważniejsze marki jak Armani, Gucci czy Prada i wyjechałam za głosem serca.. do Mediolanu. Studiowałam tam i choć pracy na stanowisku z wielką sławą nie zdobyłam, udało mnie się obcować z TYM ŚWIATEM MODY. Marzę wciąż o pracy dla czołowych marek, bo obok nich już siedzialam na pokazach, bankietach i w tych samych lokalach piliśmy kawę :) Pracowałam również dla marek obuwia premium-luxury z zespołem ds. marketingu dla Uniwerytetu Bocconi w Mediolanie oraz Paris Fashion Week.

 Studiowałam marketing na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach oraz na Mediolańskim Uniwersytecie na wydziale nauk politycznych, aktualnie studentka dziennikarstwa.


Kilka słów o blogu:
"Czasem wchodzę na Twojego bloga i pospiesznie, mimochodem coś przeczytam. Może dlatego, ze siebie `branży fashion` kompletnie nie widzę. Dziś zatrzymałam się u Ciebie na dłużej czytałam post za postem. Wspaniale się Ciebie słucha. Piszesz lekko nawet o problemach i kłodach jakie codzienność rzuca Ci pod nogi, tłumaczysz, inspirujesz, motywujesz, idziesz pod prąd. Jeśli to możliwe jesteś bujającą w obłokach realistką." 
(Patrycja P.)

"Trafiłam na nią jakiś czas temu, zupełnie przypadkiem.. czytając post za postem - odkryłam że Jesteś moją inspiracją, osobą którą przeżyła i przeżywa doświadczenia, które chciałabym przeżyć na własnej skórze. Pokazujesz dobre i złe strony świata mody.. jest to bardzo motywujące" 
     (Aleksandra Olewczuk, stylistka)1 komentarz:

  1. Miło widzieć tu swoją opinię na temat bloga!
    Do dnia dzisiejszego regularnie prześwietlam stronę :-)

    OdpowiedzUsuń