wtorek, 4 marca 2014

Czy Pani lubi ten wygląd czy wygląd Pani zna?, czyli wygląd twojego bloga ma znaczenie nie tylko w modzie !

Gdy słyszymy bloger/ka to kojarzy się najpierw z modowymi stylizacjami, a potem z celebryctwem,  a polska blogosfera ma wiele różnorakich aspektów życia społecznego pomijając modę, ale możemy pisać kultury, gastronomii i innych szerokich tematycznie blogów. I nie ważne, że piszesz o polityce, kwiatkach czy daniach wegańskich jak zwykle liczy się tylko jedno.. czyli WYGLĄD. 
Milan Fashion Week 09/2012 Street fashion before shows

Blogi stają się silnym głosem ludu oczywiście na pierwszym miejscu stają blogerki ds mody, ale kolejną grupą aktywną w mediach są blogerzy -kucharze. Wygląd nie tylko zdjęć, ale całego bloga jest produktem, który trzeba dopracowywać na bieżąco, jednak przy gęstej konkurencji czytelnik zaczyna wybierać ten  i ciekawy i ładny. Liczy się każdy element składowy m.in. logo, kolory, gęstość aplikacji widocznych na blogu, szerokość kolumny itp. jak w każdej gazecie to wszystko, tak oczywiste, a jednak..
Na  ostatnim spotkaniu Śląskich Blogerów w Katowiach (25.02.2014) dużo mówiliśmy o tym DLACZEGO WYGLĄD JEDNAK MA ZNACZENIE?  
BloSilesia storzone przez blogerów i dla  blogerów  na Śląsku, aby tworzyć swoistą socjetę blogosfery lokalnej. Uczymy się, promujemy się i udoskonalamy nasze blogi, po co? Aby za jakiś czas ukazać się w rankingu Kominka (najpopularniejszy bloger lifestylowy, pochodzący ze Śląska -kominek.in), a przede wszystkim by świadomie kreować blogosferę dającą ciekawą treść czytelnikowi prosto od osoby, która z pasją tworzy swoją małą przestrzeń. 

Blogujmy, ale przemyślane wizje tego, co chcemy przekazać i w jakieś formie, aby czytelnik miał radość we wkroczenie w nasze wspólne progi. Zadbajmy o to, co będzie mogło sie kojarzyć z naszą treścią i przekazem, takim małym przedsiębiorstwem..
I ja, pisząca tutaj do Was, tak dalej będę sobie pisać o tym dlaczego warto działać czasem pod prąd, czasem nie tak jak planowaliśmy, a.. WKRÓTCE OPISZĘ PROCES TWORZENIA ODPOWIEDNIEGO WYGLĄDU PORTFOLIO I WIZUALNEGO ASPEKTU DO SYTUACJI. 




Brak komentarzy:

Prześlij komentarz