środa, 29 października 2014

Pewnego wstałam i już nie miałam wątpliwości..

Zaczęło się, jak chłodny powiew wiatru w gorący dzień. A to był chłodny dzień października.. ocknęło mnie! Zaczęłam tu gdzie jestem, z tym co osiągnęłam, taka jaka byłam. Przychodzi taki moment w życiu, że wszelkie głosy oraz siły odciągają Ciebie (mnie odciągały od telewizora, a pchały w magazyny albo na Instagrama).  Musiałam zdecydować, że NIE MAM WYJŚCIA. Wyruszam...

Nie będę patrzeć wstecz i oglądać się na wszystkie porażki. Trudno jest czekać, a jeszcze gorzej żałować.   Przeznaczenia nie oszukasz, dlatego prawdziwa dusza fashion state of mind nie będzie czekać na koniec świata. Będę osobowością mody, której polski rynek potrzebował! Styl poza ramą przyjętą przez media, a jednak od magazynów kolorowych nie odetnę się. Jak kilka lat temu postanowiłam walczyć o pozycję między najlepszymi. Na najbliższe miesiące postanawiam stworzyć takie stylizacje jakie blogerki mody i stylisty nie widziały.. !
Będzie się działo, bo jednocześnie porzucam sztywne reguły gry korporacyjnego biznesu! Spotkam ludzi i będzie rozmawiać z tymi, których podziwiam  od lat! Od Anji Rubik po naczelnych znanym magazynów w Zachodniej Europie! Zamiast mówić "mogłam zrobić" po prostu wywalczę o to,  co od dziecka było moim powołaniem!
Dzisiaj olśniło mnie.. że mam odwagę kreować modę w Polsce i za granicą. Przybliżać ten świat Wam i Was temu światu. Panie i Panowie! Zostaję kreatorką marki streetwear'ej ze szczególną misją! Będę tworzyć modę przez ludzi, który nie bali się podjąć wyzwania spełniania SWOICH MARZEŃ! 

NIE PRZEOCZYCIE TEGO, GWARANTUJĘ !


1 komentarz: