niedziela, 1 marca 2015

Nie ma zasad, których nie można pokonać. Twoje życie, twoje reguły!

Marzec to miesiąc wiosennych przemian. Wchodzę w to! Postanawiam walczyć o to co mnie napędza w życiu! Najciekawsza jest droga do celu! Powracam do Was i będę się dzielić tym, co się dzieje jak szukamy własnego świata marzeń. Ostatnie dni zainspirowały mnie do podzielenia się z  Wami jak odnaleźć to co jest naszą pasją.

 Warto poświecić kilka dni na  poszukiwaniu tego co nas nakręca do działania!Nie ma wymówek. Szukajcie swoje drogi w życiu. Brian Tracy napisał: to do czego jesteś stworzony to rzeczy, którymi zajmowałeś się jak miałeś lat 5-7, wtedy ulubione aktywność dawały najwięcej radości. Czym się wtedy najchętniej bawiłeś?  Po znalezieniu to co sprawa radość wszystko płynnie ułoży się w idealną układankę.

Może mój przykład zilustruję  bardziej co jest kluczowe. Nie oszukujmy się że to łatwa kilkuminutowa relacja z samym sobie , bo nie jest. Jednak wiele to ułatwia jak wiemy gdzie dążymy. Znajdziesz to! Wyłącz komputer, radio, skup się na tu i teraz. I stwórz pytanie. Pomyśl o sobie za kilka dni, miesięcy, lat.
Przede wszystkim zadałam sobie pytanie dlaczego świat mody od wielu lat mnie fascynuję. Kilka  faktów, dlaczego modny świat jest dla mnie  optymalnym środowiskiem do spełniania swoich małych sukcesów i dużych marzeń.

Fakt numer 1: Po pierwsze uwielbiam tworzyć całkowicie innowacyjne. Inne, byle nie sztampowe.
Fakt numer 2: Nie boję się ubierać się nowatorsko. Szukam nowinek mody, bo mnie inspirują kolory oraz faktury ubrań. Jestem uzależniona od kształtowania w sobie zmysłu estetycznego. Okazało się, że mam też wyjątkową intuicję do przyszłych trendów.
Fakt numer 3:  Czytam branżowe pisma. Proces tworzenia świata od uwzględnienia trendów po wysyłkę do sklepów sieciowych jest moją zajawką. Od lat dogłębnie poszerzam wiedzę i widzę jak wiele mogę znaleźć w najbliższym  otoczeniu.
Fakt numer 4: Nie umiem dostosować się  tak bardzo do schematów. Praca w korporacji schematycznie ogranicza moją artystyczną wolności. Sprawdziłam to, ale nie mówię, że tak będzie zawsze.
Fakt numer 5: Świat mody jest dynamiczny i potrzebuję freaków. Trochę natura buntowniczki jest we mnie, tak trochę. Lubię stanowcze odpowiedzi, mocne dialogi zwłaszcza z filmu Lejdis" ( nie wytłumaczę tego logicznie why?:), intrygujące wypowiedzi. Jest moc rebeliancka, ot co!

Mój cel: zrobię zdjęcie w Nowym Jorku


Moda jest dla mnie drogą do tego, co zapragnęłam osiągać wiele lat temu. Poznawanie ludzi z pierwszych stron gazet, interesujące postaci, intrygujące zdarzenia... podróże, nowe miejsca w Polsce. Weszłam w część tej baśni. Małe historię dzieją się jednak w naszym otoczeniu. Zobaczycie!

I realizuję to. Najważniejsze co mnie i innych ludzi mody kręci, że każdy dzień w pracy jest inny. Można stworzyć bloga z ponadczasowym przesłaniem, a że  pomaga mnie w tym kolorowy świat mody, który chcę Wam, moim Najmilsi, przybliżyć to tylko welki plus.  Jak mogę inspirować innych do działania i szukania marzeń to jest to najlepsza z możliwych dróg motywowania.

 Zachęcam do komentowania. Ułatwi Nam to komunikację, a może wypowiedź będzie tematem przyszłych postów.

Jak znaleźliście swoją pasję? Macie swój cel w życiu czy potrzebujecie czasu? Czekam na wypowiedzi.

Wasza Annkie!5 komentarzy:

 1. Bardzo prosiłabym o opisanie Twojej ścieżki realizacji marzeń, bo Twój zapał zaraża! Jak znalazłaś się na polskich wydarzeniach modowych po tej "drugiej" stronie, jak znalazłaś się na włoskich eventach modowych, za kulisami pokazów, w redakcjach. To muszą być fascynujące historie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. hej Czytam dopiero teraz Twój komentarz, ale wierzę, że może teraz jest odpowiedni czas na coming out!

   Usuń
 2. Explainer Video Machine
  The Ultimate Machine to Creating a Killer Explainer Video.
  Explainer Video Machine

  OdpowiedzUsuń
 3. Corporate gifts are unlike promotional items in a lot of ways, especially in the value and price of these items. Promotional items are usually given out to the general public in hopes that the business will be promoted to new, potential clients. Promotional items are more generally low value items like Sippers, Tool Kits, Planners & Organizers, Cushions, Photo Frames, Card Holders, Table Top, Folders, Laptop Bags, Combo Gift Sets CORPORATE GIFTS

  OdpowiedzUsuń
 4. We are one of the top event management companies in Delhi. Our team of dedicated employees is always there to help make your events perfect and memorable. We also take care of pre-event and post-event activities like setup, rehearsal, tear-down and move out expenses. Our team is flexible, spontaneous and always full of life, even at the time of crisis. Be it a classic, traditional or a modern-day setting, our team is there with their upbeat ideas turning an ordinary event into an extraordinary one. So call us or drop us a line to experience the magic of a masterpiece creation!

  OdpowiedzUsuń