środa, 13 czerwca 2012

Zanim się poddasz - spróbuj !


Ciao tutti mei amici !

Dla urozmaicenia ten post  będzie wycieczką po Mediolanie  będzie rozważaniem na temat życia, pasji i tego motywu, który nazywa się życiowym zaskoczeniem. Ale włoska stolica mody jest głównym motywem  i czuwa nad nami. Porozmawiajmy o modzie i o tym, co nie zostało powiedziane. Po pierwsze z zajmowania się modą można się utrzymać, a nawet wybudować ładny dom.  Porozmawiajmy o tym,  że marzenia się nie spełniają, a każdy niech o tym zapomni i zajmuje się tym co ... po prostu jest. To tak jak puścić telewizor z kablówką, a oglądać wszystkie programy na dwójce albo nie daj Boże na stacji ze słoneczkiem.


Jako ambasadorka przedsiębiorczości chcę, a nie muszę pokrzepię Wasze serca. Jak się wierzy w marzenia to prędzej czy później się spełnią. Niecały rok temu nie przypuszczałam, że mogę chodzić na pokazy, pracować przy Polskim Tygodniu Mody i być dyrektorem kreatywnym, a w tym momencie redaktorem naczelnym bloga annkie-company.
                                Dzieję się. I to w momencie, gdy się tego nie spodziewacie, zobaczycie.. 

Chcę i będę pracować w MODZIE, bo:
 a)  pojadę do Warszawy i zrobię szum,
b) zamieszkam w Mediolanie i zrobię zawrotną karierę przy boku Armaniego i innych znanych i wychuchanych projektantów z włoską doskonałością.
c) Może... bo dopiero zaczynam i muszę jeszcze sporo ryzykować, bo dziś nic nie ma pewnego. Ale działajmy w tym kierunku, który sobie obraliśmy i nie żałujmy, bo każdy krok w naszym planie działania.
 W chwilach wątpliwości pamiętajmy, że jak piłkarze może nie wygramy każdego meczu, ale nie możemy oddać gola walkowerem.
'Tak, by nam się  serce śmiało, 
do ogromnych wielkich rzeczy,
 a tu pospolitość skrzeczy'
                                                     ( S. Wyspiański)
    

8 komentarzy:

 1. szczerze to foty były robione na szybko bo zimno mi strasznie było i tylko popędzałam fotografa żeby klikał szybciej ;D
  ale myslę że gdybyśmy im poświęcili troszke więcej czasu byłyby o wiele lepsze ;D

  OdpowiedzUsuń
 2. super! podzielam Twoje zadnie, uważam, że trzeba dążyć do wyznaczonego celu, chociaż często nie jest to łatwe, ale dzięki pasji i zaangażowaniu można spełnić każde ze swoich marzeń :)

  xx

  OdpowiedzUsuń
 3. Great photos! The fashion show looked amazing. You have a lovely blog =)

  xoxo,
  Suzie Q
  www.StyleCueBySuzieQ.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Great post!

  visit my blog please)
  http://ohsoalexandrish.blogspot.com/
  xx

  OdpowiedzUsuń
 5. You have a cool blog, lovely pictures!

  OdpowiedzUsuń
 6. so cuuuteee :)

  http://glamourgirl-bg.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetny, bardzo ciekawy post. Zapraszam ponownie do mnie. Dodaję do obserwowanych ;)

  OdpowiedzUsuń