poniedziałek, 14 kwietnia 2014

Przejdź jeden krok do przodu w kierunku własnego kreatywnego powołania

Zastanawiacie się jak wygląda dobra ścieżka kariery w tak dynamicznym świecie mody? Pot, krew,łzy, owszem jak wszędzie, ale to kreatywność potrzebuje najwięcej czasu na wyklucie się prawdziwego potencjału.Kilka lat temu wybrałam świat mody jako ten, z którym chcę się związać zawodowo. Brzmi jak formułka ślubna, jednak wewnętrzne porozumienie zobowiązało mnie do długiej podróży w głąb branży. Próbowałam wiele aspektów, czy muszę przejść jeszcze wiele stanowisk, aby znaleźć się na szczycie?
 Ludzi sukcesu poznany po zadowoleniu z tego czym aktualnie się zajmują, bo nareszcie są blisko tego, co jest ich nadrzędnym powołaniem. Najważniejsze dla każdego, w jakiejkolwiek branży pracuje, to znalezienie celu, do którego się dąży i to już połowa sukcesu, a w branży fashion to jest jeszcze bardziej widoczne.  Jak odnaleźć własną kreatwną drogę, gdy świat oferuje tyle możliwość? 

Lepiej uczyć się na cudzych błędach, bo nie mamy tyle czasu aby popełniać ciągle te same błędy, dlatego warto obserwować innych.

Próbujcie, analizujcie oraz działajcie na różnych obszarach działalności o ile mieści się to w zakresie zainteresowań i kompetencji, ponieważ nigdy nie wiecie co może się przydać w kolejnej pracy. Nie ocenione jest pozytywne nastawienie oraz otwartość na innych oraz nowości. Dotyczy to głównie doskonalenia umiejętność interpersonalnych, dlatego warto pytać, spędzać czas z nowymi ludźmi oraz zmieniać własne spostrzeżenia na relacje. 

Jakie macie spostrzeżenia na własną ścieżkę kariery? Chętnie dowiem się jaki macie plany na przyszłość, podzielcie się śmiało:)
Stay tuned !

Annkie 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz