piątek, 9 maja 2014

#fashion secret: Co jedzą ludzie mody, gdy nie piją latte na mleku sojowym

 Co naprawdę jedzą normalnie jak się nie chwalą na Instagramie i dlaczego papierowy kubek ze Starbucks jest najbardziej "spragnionym" gadżetem?  Nie ma wątpliwości, że modelki i modele jedzą niewiele, tylko pytanie czym się żywią. Ludzie mody (styliści, dziennikarze i asysta) też nie objadają się na przyjęciach, a tym bardziej się z tym nie afiszują,  za to bardzo chętnie pozują do zdjęć z  wielką kawą na chudym mleku, bo jedzenie nie jest godne pochwały. Rozwiążmy zagadkę, czym się żywią modelki za kulisami pokazu jak mają chwilę czasu. Wiem, co piszę, bo dokarmiałam polskie modelki.

MIT: Jeżeli jedzą to dlaczego jest to zazwyczaj odtłuszczona kawaWszystko zaczęło się w Nowym Jorku, gdzie wiele modelek i modeli robi wielkie kariery. To tam na każdym rogu jest coffee bar i łatwo dostępna kawa w różnych wariacjach. Modelling  to praca Kawa stała się kultowa, bo ogólnie mleko ma właściwości zapychające i pozwala funkcjonować bez jedzenia kilka godzina, a jak model mało śpi to musi jakoś się napędzać.. I tak koło się zamyka. Przywiązanie do marki ma swoje odzwierciedlenie np. w Paryżu, gdy pomiędzy pokazami grupami modelki spędzały wolne chwile. Pewna znana menagerka agencji modelek powiedziała, że zdrowa dieta jest ważna, ale nie głodówka. Tępi jak młoda stażem dziewczyna chwali się, że jadła tylko liść sałaty, albo gumę do żucia.

Tyle o modelkach, a co z modelami..

Nie boją się życia,jedzą to co mogą. Pamiętam modeli we Włoszech, którzy pili piwo i palili ze stresu oraz zmęczenia. Bez jedzenia, bo szkoda im było pieniędzy na kanapki. Nowicjusze mieli dziennie 12 castingów w różnych częściach miastach, a ja wspieram polski modelling i szykuję kanapki. Poczucie obowiązku oraz dobry wizerunek przed markami jak Prada, Gucci, Armani, Corneliani. Ważne, żeby model na wybiegu nie przewrócił się. 

Chude dziennikarskie grono robi zdjęcia w dobrych restauracjach..

Czołowe tytuły pozwalają dziennikarkom jeść w drogich restauracjach, z nadrzędną zasadą za więcej mniej jedzenia na talerzu np. sushi czy kuchnia fusion. Zdjęcia do reportażu jak najbardziej, zdrowo obowiązkowo, bo ma być eko.. Drink zawsze dobry na każdą okazję, szczególnie jak na imprezie można poznać wiele popularnych postaci.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz