sobota, 19 kwietnia 2014

Osobą modną może stać się każdy, wystarczy.. Realizuj swoje marzenia!

Intuicja podpowiada mi, że Drogi Czytelniku możesz ale nie być fascynatem mody, ale ty razem pozwól, że Cię zaskoczę i zachęcę do poszukiwania całkowicie '"pozaskorupokowego" życia plecionego z prawdziwej pasji i marzeń z okazji Świąt i nie tylko.

Tym razem będzie o modnym człowieku, którym mógłbyś być jeśli chcesz. Nie potrzebujesz ubrań z najwyższej półki ani całego asortymentu z iSpotu, aby naprawdę mieć modne spojrzenie na świat. Możesz mieszkać wszędzie, nie w Nowym Jorku, ni w Paryżu, aby podpisać najlepszy kontrakt, a tym samym spełnić swoje marzenia w tym miejscu gdzie jesteś. Kim jest ta osoba, która jest w modzie i nie minie jak każdy sezonowy ciuch? 

grafika od lifearchitect.pl (polecam profil na fb )

Dlaczego by nie pomyśleć o swoich celach zawodowych czy związanych z innymi sferami życia, bo to może być wszystko na wyciągnięcie ręki np. nowa praca, nowa zajawka na życia albo całkowicie nowe spojrzenie na życie.

Zaplanuj nowy cel, a może po prostu wymyśl sobie marzenie, bo najmodniejsza osoba ma ponadczasową radosną postawę. Podążanie z odwagą zawsze jest w modzie! 

Ja czekam na Paryż, a Ty.. ? 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz